TAPS - MENU
Your Cart

Hakkımızda / Get to know us

Designing for a more livable world.

Behind every great company, is a true story. Who are we? Why did we build our business? And what makes us the best at what we do, today? Our journey has been anything but ordinary.
TAPS<br><br>TAPS, yaratıcılığı, duyarlılığı ve esnekliği ile tanınan peyzaj mimarisi, planlama ve kentsel tasarım firmasıdır.
TAPS

TAPS, yaratıcılığı, duyarlılığı ve esnekliği ile tanınan peyzaj mimarisi, planlama ve kentsel tasarım firmasıdır.
TAPS is a landscape architecture, planning and urban design firm renowned for the creativity, responsiveness, and resilience of its work.
TUĞBA AKYOL<br><br>2015 yılında TAPS'ı kurdu. Hedefi, kentsel tasarım ve peyzaj mimarlığı alanında teori ile pratiği birlikte yorumlayan, pratikte edindiği deneyimi ve tasarım yaklaşımlarını kuramsal temellere dayandıran özgün projeler tasarlamaya kuruculuğunu üstlendiği TAPS bünyesinde devam etmektir.
TUĞBA AKYOL

2015 yılında TAPS'ı kurdu. Hedefi, kentsel tasarım ve peyzaj mimarlığı alanında teori ile pratiği birlikte yorumlayan, pratikte edindiği deneyimi ve tasarım yaklaşımlarını kuramsal temellere dayandıran özgün projeler tasarlamaya kuruculuğunu üstlendiği TAPS bünyesinde devam etmektir.
In 2015, she established TAPS. Her target is to continue with TAPS, where she co-founded theory and practice in the field of urban design and landscape architecture, and designed original projects that based her experience and design approaches on theoretical foundations.
PROJE STÜDYOSU<br><br>Biz bir grup uzmandan daha fazlasıyız. Fark yaratmak için tutkumuzu ve becerilerimizi kullanan, benzer düşüncelere sahip bir aileyiz.
PROJE STÜDYOSU

Biz bir grup uzmandan daha fazlasıyız. Fark yaratmak için tutkumuzu ve becerilerimizi kullanan, benzer düşüncelere sahip bir aileyiz.
We’re more than a bunch of experts. We’re a family of like-minded people, using our passion and our skills to make a difference.